הנונקאסט

The Noncast 074 - טיפול בשתיקה

הנונקאסט
The Noncast 074 - טיפול בשתיקה
/

אם אתם לא רואים קיצור דרך לרגע בו הבנו את התקלה בסאונד אז אתם מוזמנים לסביבות דקה 41:30 כדי לראות את התגובות וההתאוששות שלנו (טוב, של ניר). תכנית 074 של הנונקאסט, תכנית הטכנולוגיה המובילה בישראל, מבית Geekster.co.il גיקסטר, עם ניר חורש ועומר ניניו, הוקלטה בתאריך 26.11.14 כן כן, כל ההתחלות קשות, גם אם זו ההתחלה ה-17 שלנו, אבל אחרי ששתקנו שלושת רבעי השעה הספקנו לדבר על מלחמה באיידס, המלות על אפליקציות וסקירה של מוצר ממש מגניב… לרכב… אתם מוזמנים לראות בשפת הסימנים עד דקה 41 והחל משם עם קול חי ואמיתי! עוד תכנית מיוחדת מהאולפן של הנונקאסט, עם הרבה חדשות גוגל, כמה חדשות אפל ומעט הרבה חדשות אחרות, מומלץ לצפות בוידאו! ## __לא לשכוח לדרג אותנו 5 כוכבים באייטיונס ולספר לשני חברים על התכנית!__ ## אל תשכחו לבדוק את כל רשימות הפרק, לינקים והמלצות, באתר התכנית -[ http://Geekster.co.il/noncast](http://geekster.co.il/noncast) אנחנו מחכים לתגובות, הערות, שאלות, המלצות ותלונות שלכם על הפרק. [**להרשמה דרך אתר התכנית - מומלץ!**](http://geekster.co.il/noncast?format=rss) **|**[ להרשמה דרך אייטיונס](https://itunes.apple.com/us/podcast/the-noncast-hnwnq-st- geekster/id660662573?mt=2) **|**[ **להרשמה לעדכונים באימייל**](http://bit.ly/GeeksterNews) [להאזנה ישירה לפרק דרך אתר התוכנית](http://geekster.co.il/noncast/074) |[ ולצפייה בגרסת וידאו ביוטיוב כאן](https://www.youtube.com/watch?v=UgwpZqJ98Cw) noncast@geekster.co.il |[ ערוץ היוטיוב של גיקסטר](http://www.youtube.com/user/geekstercoil) |[ מגזין הפליפבורד של הנונקאסט](https://flipboard.com/section/the-noncast-ba6UGu) המיתבאסטרס עוזרים לגורילה גלאס מצב אלוהים של Uber , וסמנכ”ל בUBER - עושה בלאגן אבל אולי הדברים האלה בעצם לא באמת קרו, לא ברור כל כך…. פריצה מאסיבית לסוני הסטארטאפ “בלי מוצר”: אנשי קשר בווידאו עידכון לספר האייקוני ניר - סקירה של Automatic אפל נרתמת למלחמה באיידס והמון אפליקציות נרתמות גם כן רשימת האפליקציות מתוך [Macstories.net](http://www.macstories.net/news/apple- launches-red-app-store-promotion-donating-proceeds-to-fight-aids/): > The same promotion is being featured in several third-party apps and games, with proceeds going to (RED) for a limited time. The following apps are included in Apple’s campaign: * > [Heads Up](https://itunes.apple.com/us/app/heads-up!/id623592465?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes new (Heads Up!)RED deck) * > [Monument Valley](https://itunes.apple.com/us/app/monument-valley/id728293409?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes Ida’s (RED) Dream as special chapter) * > [Angry Birds](https://itunes.apple.com/us/app/angry-birds/id343200656?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Angry Birds HD](https://itunes.apple.com/us/app/angry-birds-hd/id364234221?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Rayman Fiesta Run](https://itunes.apple.com/us/app/rayman-fiesta-run/id657811530?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Clash of Clans](https://itunes.apple.com/us/app/clash-of-clans/id529479190?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes (Pile of Gems)RED until December ![8\)](http://www.podbean.com/smilies/icon_cool.gif) * > [FIFA 15 Ultimate Team](https://itunes.apple.com/us/app/fifa-15-ultimate-team-by-ea/id870794720?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes exclusive FIFA Points Pack and Tournament) * > [Kim Kardashian: Hollywood](https://itunes.apple.com/us/app/kim-kardashian-hollywood/id860822992?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes exclusive items) * > [Bubble Witch 2 Saga](https://itunes.apple.com/us/app/bubble-witch-2-saga/id834393815?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes two new levels per episode) * > [The Sims FreePlay](https://itunes.apple.com/us/app/the-sims-freeplay/id466965151?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes extra points and items) * > [Clear](https://itunes.apple.com/us/app/clear-tasks-reminders-to-do/id493136154?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Threes](https://itunes.apple.com/us/app/threes!/id779157948?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [djay 2](https://itunes.apple.com/us/app/djay-2-for-iphone/id669198374?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes exclusive free skin and sample pack via IAP) * > [djay 2 for iPad](https://itunes.apple.com/us/app/djay-2/id669196929?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes exclusive free skin and sample pack via IAP) * > [Star Walk 2](https://itunes.apple.com/us/app/star-walk-2-guide-to-sky-day/id892279069?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes new RED planet) * > [Cut the Rope 2](https://itunes.apple.com/us/app/cut-the-rope-2/id681814050?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes new bundle) * > [Despicable Me: Minion Rush](https://itunes.apple.com/us/app/despicable-me-minion-rush/id596402997?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes new items) * > [Paper](https://itunes.apple.com/us/app/paper-by-fiftythree/id506003812?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Toca Town](https://itunes.apple.com/us/app/toca-town/id871694174?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Over](https://itunes.apple.com/us/app/over/id535811906?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [CSR Racing](https://itunes.apple.com/us/app/csr-racing/id469369175?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) (includes exclusive car) * > [Kitchen Stories](https://itunes.apple.com/us/app/kitchen-stories-recipes-free/id771068291?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Frozen Free Fall](https://itunes.apple.com/us/app/frozen-free-fall/id692412579?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [FarmVille 2: Country Escape](https://itunes.apple.com/us/app/farmville-2-country-escape/id824318267?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [The Human Body](https://itunes.apple.com/us/app/the-human-body-by-tinybop/id682046579?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline) * > [Puzzle & Dragons](https://itunes.apple.com/us/app/puzzle-dragons-english/id563474464?mt=8&uo=4&at=10l6nh&ct=ms_inline)
Brought to you by רפ״י - רשת פודקאסטים ישראלית of הנונקאסט